S2E5 Loża Ekspertów z Joanną Kępczyńską o byciu liderem w korporacji

Piąty odcinek z serii “Kariera Marzeń – Loża Ekspertów” z wyjątkową kobietą Joanną Kępczyńską (https://www.linkedin.com/in/joanna-kę…).
Będziemy rozmawiać między innymi o tym jak wygląda kariera w międzynarodowym korpo, jakie kompetencje cenią sobie pracodawcy w takich firmach, jakie rady dla rozpoczynających swoją karierę osób ma Kobieta Sukcesu – Joanna.
Kim jest Joanna?
od 1 września 2016 roku Członek Zarządu innogy Polska S.A. (obecnie E.ON Polska) ds. Finansowych (za chwilę E.ON Polska) odpowiedzialna za Finanse. Swoją karierę zawodową zaczynała na rynku finansowym, od stanowiska specjalisty ds. rynku terminowego (Warszawska Giełda Towarowa). Następnie piastowała stanowisko maklera papierów wartościowych (Wood and Company, Credit Suisse First Boston) oraz menedżera projektów strategicznych (DM BZWBK). W Grupie innogy pracuje od 2004 roku. Zajmowała szereg stanowisk menedżerskich w obszarach: Finanse, Zakupy Energii, Kontroling i Zarządzanie Ryzykiem. Od 2013 roku kontynuowała swoją karierę w spółkach innogy w Niemczech. W RWE Generation kierowała działem Asset Controlling będąc odpowiedzialną za kontroling elektrowni jądrowych, węglowych oraz kopalni w 3 krajach: Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii. W 2014 roku objęła kierownictwo działu kontrolingu w spółce sprzedażowej RWE Vertrieb z siedzibą w Dortmundzie. Joanna Kępczyńska jest absolwentką SGH na kierunku Finanse i Bankowość, a także studiów MBA na Politechnice Warszawskiej realizowanych we współpracy z HEC Paris Graduate Business School, a także London Business School oraz Norwegian School of Economics and Business Administration. Joanna aktywnie wspiera kobiety w rozwoju, m.in. w programie Akademia Liderek Biznesu realizowanego przez Fundację Lesława A. Pagi czy jako sponsor międzynarodowej sieci networkingowej Women@E.ON, mającej na celu wspieranie kobiet w osiąganiu zamierzonych celów zarówno biznesowych, jak i osobistych.

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: