VODCAST

Vodcast Sezon 1: My Life My Rules

Wywiady o karierze z osobami, które mimo iż nie są na okładkach gazet, mają swoją wspaniałą historię ich własnego sukcesu do opowiedzenia. Każdego stać na sukces, a sukces nie jedno ma imię. Posłuchaj, zainspiruj się ich historią!

Wywiady z ekspertami z obszarów związanych z szeroko pojętą karierą zawodową: coachami, headhunterami, specjalistami od marki osobistej, wizerunku, rozwoju osobistego, talentami, wypalenia zawodowego. Posłuchaj i skorzystaj z ich porad!

Wywiady autorskie to spotkania z debiutującymi autorami książek, najczęściej wydawanymi w formule selfpublishingu, czyli na koszt autora. Pokazujemy jak napisać i wydać książkę oraz promujemy autora i jego dzieło.

Wideo materiały o tematyce mentoringowej, coachingowej i z zakresu zarządzania. Znajdziesz tu odcinki o delegowaniu, motywowaniu, stylach przywódczych czy zarządzaniu czasem. Chcesz być lepszą wersją siebie? Zainspiruj się!

Piąty Żywioł Rozmowy o książkach, to program w którym recenzujemy wspólnie z Aleksandrą Smyczyńską książki, które nas zachwyciły. Każdy odcinek zawiera dwie recenzje. Dwie pozycje literackie od Oli oraz dwie polecane książki rozwojowe ode mnie.

 

%d