Dołącz do elitarnej Grupy na Facebooku “Kariera Marzeń”

Moja Grupa Kariera Marzeń dla kobiet na Facebooku jest dla każdego, kto myśli o własnym rozwoju. Każdy może tam pytać o wszystko co jest związane karierą, rozwojem osobistym, szukaniem pracy, zmianą pracy, awansem, zakładaniem i rozwijaniem własnego biznesu. Piszemy, pytamy, dzielimy się tym, co robimy.

W trakcie rozwoju Twojej kariery oraz Twojego osobistego rozwoju i wystawiania się na opinię publiczną potrzebujesz mieć silny fundament „po co” robisz, to co robisz, bo inni będą gadać i to coraz głośniej. Grupa jest po to żebyśmy wspierali się nawzajem. Należą do niej głównie kobiety, ale nie tylko, pragnące osiągać sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Dzielą się one własnym doświadczeniem, wątpliwościami oraz pomysłami. To forum dyskusyjne dla osób, które chcą spełniać się w biznesie i doświadczyć efektywnego rozwoju osobistego.

Facebookowa grupa wsparcia dla kobiet

Założona przeze mnie grupa służy do wsparcia i edukacji. Oferuje ona dostęp do wiedzy gromadzonej przez wszystkich członków. Każda uczestniczka, każdy członek grupy może też rozpocząć dyskusję na interesujący temat i poznać opinie innych, zasięgnąć ich rady i poznać ich własne doświadczenia dotyczące rozwoju osobistego. Podczas gdy najlepsza przyjaciółka lub członek rodziny może łagodzić swoje osądy, by uniknąć ranienia Cię, w mojej grupie dla kobiet otrzymasz zgodną ze stanem faktycznym odpowiedź na pytania oraz niezbędne wsparcie. To doskonała okazja, by zwierzyć się ze swych problemów i wątpliwości tym, którzy mogą spojrzeć na nie z dystansu i ocenić je w pełni obiektywnie. Gwarantuję prywatność, ponieważ jest to miejsce z ograniczonym dostępem dla osób trzecich. Przyjmuję tam wyłącznie wybrane kobiety, które chcą poznać zasady rozwoju osobistego i otrzymać profesjonalną pomoc lub radę. Na grupie dzielimy się pomysłami, podpowiadamy, organizujemy webinary, live’y i szkolenia zamknięte – tylko dla Grupowiczy.

Sprawdź, co możesz zyskać, dołączając do elitarnej grupy rozwoju osobistego

 

Dołączając do Grupy dołączasz do elitarnej Grupy Kariery Marzeń! Pamiętaj że Każdego stać na Sukces! Uczestnicząc w dyskusji, możesz zdobywać cenną wiedzę na temat zmian w biznesie, a także samorozwoju. Zapewniamy wsparcie merytoryczne oraz mentalne. Jako członkini dowiesz się, jak:

 • skutecznie realizować marzenia i unikać ich niszczenia, zanim zostaną spełnione,
 • budzić w sobie odwagę i niwelować strach przed działaniem,
 • duże znaczenie ma wiara we własne siły i możliwości w realizacji rozwoju osobistego i zawodowego,
 • odkrywać, czym jest sukces i czy warto dążyć do niego za wszelką cenę,
 • robić karierę i jakie cechy trzeba rozwijać, by osiągnąć cel,
 • wykorzystać mentoring w podnoszeniu kwalifikacji i awansie,
 • działa networking,
 • stworzyć markę osobistą i wykorzystać ją w życiu prywatnym i karierze,
 • wykorzystywać na co dzień asertywność,
 • projektować własne życie,
 • zdobyć wymarzoną posadę.

Dyskusje mogą dotyczyć każdego tematu interesującego dla uczestników. Dzięki szkoleniom i webinarom najbardziej doświadczeni z nas mają okazję do zaprezentowania własnych przemyśleń i rozwiązań na forum. Live’y umożliwiają natomiast reagowanie na aktualne problemy wymagające szybkiej interwencji. W grupie rozwoju osobistego i wsparcia pomagamy sobie wzajemnie w budowaniu ścieżki kariery zawodowej oraz życia prywatnego w taki sposób, aby były satysfakcjonujące i funkcjonowały jako dwa uzupełniające się obszary.

 

Zostaw komentarz

%d