S2E18 Loża Ekspertów z z Piotrem Jankiewiczem o biznesie coachingowym i nie tylko

Mam głębokie przekonanie, ze mój kolejny odcinek Kariery Marzeń – Loży Ekspertów będzie niezwykle inspirujący. Dlaczego? Bo gościem 18 odcinka Loży Ekspertów będzie mój osobisty coach i mentor Piotr Jankiewicz!
Kim jest Piotr?
Piotr Jankiewicz – przedsiębiorca, trener businesu, coach i mentor coach.
🔴 W roku 2001 założył swoją pierwszą firmę – MAXIMIZING COMMUNICATION, która stała się liderem na rynku biznesowych szkoleń językowych w Polsce. Obecnie zespół MAXIMIZING to ponad 200 lektorów i konsultantów metodycznych. Dotychczas współpracowali z niemal 400 klientami – w tym znanymi globalnymi markami (SONY, SHARP, BAYER) i polskimi przedsiębiorstwami (ENERGA, BUDIMEX, MOSTOSTAL).
🔴 W latach 2011 – 2020 jako trener biznesu – w ramach kolejnej firmy szkoleniowej – MAXIMIZING RESOURCES – zrealizował ponad 500 dni warsztatowych rozwijających kompetencje liderskie / zarządcze dla klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii i Hiszpanii – w tym programy rozwoju kompetencji coachingowych dla liderów o zasięgu międzynarodowym. W tym czasie współpracował z Performance Consultants International – firmie założonej przez Sir Johna Whitmore’a – jako trener i coach oraz prowadził indywidualne i zespołowe procesy coachingowe dla liderów (w tym członków zarządów) oraz zespołów z 18 krajów.
🔴 Od 2018 roku pełni rolę mentor coacha w The Coaching Academy w Londynie – jednej z największych na świecie szkół coachingu wspierając studentów The Coaching Academy w procesie certyfikacji oraz pomagając im rozwijać własne rentowne działalności coachingowe.
🔴 Obecnie zarządza rozwojem firm, których jest współwłaścicielem oraz pomaga innym coachom i trenerom budować WIELKIE MAŁE FIRMY, które dają im możliwości, o których zawsze marzyli.
🔴 Dzieli swoje życie między północną Majorką i warszawskie Filtry.
🔴 Uwielbia proste życie – bieganie nad morzem, cieszenie się z postępów w hiszpańskim i próbowanie nowych przepisów (nie tylko tapas!)
🔴Jego motto: „Skoro ja dałem radę, możesz i Ty’” W imieniu własnym i Piotra zapraszamy Was do udziału. Nawet jeśli jesteście przypadkowo na plaży, nie ma sprawy! Piotr będzie się łączył prawdopodobnie z upalnej Majorki, a ja z wyjątkowo ciepłego Gdańska, zatem Ty możesz się łączyć skąd zechcesz!

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: