S2E10 Loża Ekspertów z Piotrem Walenko o projekcie osobistym

W kolejnym dziesiątym odcinku Loży Ekspertów będziemy rozmawiać z Piotrem Walenko o jego autorskim “Projekcie osobistym” oraz o tym, dlaczego pochłanianie kolejnych książek rozwojowych i szkoleń bez działania nie tylko nie posuwa nas do przodu, ale może zaszkodzić.

 

Kim jest Piotr?

Piotr Walenko Autor książki „Projekt osobisty” i twórca aplikacji „uMaster”. Urodził się w 1984 roku w Puławach. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej i choć określa się humanistą, to życie zawodowe związał z nowoczesnymi technologiami. Od lat zajmuje się różnymi dziedzinami rozwoju człowieka, esencjalista, zwolennik metody zwycięskiego dnia oraz projektowego podejścia do osiągnięć. Jego hobby to jazda na rolkach, gra na gitarze oraz dobra książka. W wolnym czasie grywa w planszówki z żoną i córkami. Kieruje się filozofią „uDream, uPlan, uMaster” – od wizji, przez planowanie, do mistrzostwa. Będzie jak zawsze inspirująco.

Nie może Was zabraknąć, ponieważ Wasze pytania i komentarze w trakcie transmisji online współtworzą ten cykl wywiadów!

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d