S1E17 My life my rules z Kingą Korzybską

Gościem 17 odcinka w cyklu “My life my rules” była Kinga Korzybska. Kolejna członkini Grupy Kariera Marzeń (FB i Li).

Kim jest Kinga?
Biznesowo była zawodowa siatkarka, która spędziła ponad 20 lat na parkiecie, obecnie ekspert ds ubezpieczeń na życie. Prywatnie mama cudownej rocznej Klary i spełniona żona. Łodzianka, która zawsze chciała mieszkać w Warszawie i to się udało 🙂 Grając zawodowo została absolwentką studiów dziennych “marketing i zarządzanie”, następnie na Akademii Leona Koźmińskiego ukończyła studia podyplomowe “Public relations w praktyce”. Charakteryzuje się nieustającą chęcią rozwoju osobistego, wzmacnianiem marki osobistej oraz samorealizacji w świecie ubezpieczeń. Wspomniane cele realizuje poprzez dogłębną analizę swoich Klientów, akcje edukacyjne w świecie social mediów oraz niezmiennie pozytywną energię w komunikacji międzyludzkiej. Doświadczenie i ekspercka wiedza pozwala jej spersonalizować produkt pod oczekiwania Klienta, przez co oferta jest uszyta idealnie na miarę. Dzięki współpracy z Kinga, zdobędziesz prywatnego concierge w świecie ubezpieczeń.

O czym będziemy rozmawiać?
O sporcie, rywalizacji, marzeniach, konkurencji, roli social mediów w biznesie i wielu innych ciekawych aspektach kariery marzeń.

Nie może Was zabraknąć!
#ubezpieczenia #mylifemyrules #karieramarzeń

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d