S1E7 My life my rules z Elżbietą Niezgódką

W piątek 10.09.2021 o godz. 19:15 moim gościem była kolejna niezwykła i inspirująca kobieta – Elżbieta Niezgódka.

 

Kim jest Ela?

 

Jest adwokatką o dwóch twarzach.

Jedną twarzą Elżbiety jest praktyka zawodowa. Elżbieta jest partnerką kobiet w starciach i trudnych rozmowach z pracodawcą. Chroni kobiety przed niesprawiedliwym zwolnieniem. Konsultuje wypowiedzenia, umowy o zakazie konkurencji, kontrakty menadżerskie. Negocjuje kwoty zadośćuczynienia w sprawach o mobbing, molestowanie czy dyskryminację. Elżbieta przygotowuje strategie działań kobietom oskarżonym o nieuczciwe praktyki w firmie.

Drugą twarzą Elżbiety jest działalność społeczna czyli Woman Labour Matters, pierwszy w Polsce projekt społeczny wspierający kobiety w trudnych sytuacjach w pracy. Elżbieta organizuje szkolenia, warsztaty i wykłady zwiększające świadomość prawną kobiet w relacjach z pracodawcą. Uczestniczki rozmawiają o tym, jak reagować na bezpodstawne zwolnienie, mobbing, molestowanie seksualne czy dyskryminację.

Elżbieta posiada ponad siedmioletnie doświadczenia w prawie HR. Doradzała działom HR w międzynarodowych korporacjach. Prowadziła projekty z zakresu HR w topowych kancelariach prawa pracy w Polsce.

 

W grudniu 2020 r. Elżbieta została nominowana do prestiżowej nagrody ,,Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020 r.” organizowanej przez Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazetę Prawną.

Brzmi ekscytująco? No pewnie! Wciąż możecie ten wywiad obejrzeć!

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: