S1E10 My life my rules z Joanną Pydo

Kolejny piątek i kolejny wspaniały gość w moim programie “My life my rules”.

Tym razem będziemy rozmawiać o karierze z Joanną Pydo.

Kim jest Asia?
Joanna Pydo, Ekspert w dziedzinie Relacji Inwestorskich i ESG, Praktyk z 15-letnim doświadczeniem w strategiach relacji inwestorskich i strategiach komunikacji ESG (perspektywa uczestników rynku kapitałowego). http://www.linkedin.com/in/joanna-pydo Posiada doświadczenie w pracy z wielojęzyczną i wielokulturową kadrą zarządzającą, inwestorami instytucjonalnymi w Europie, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Pracuje dla firm polskich, międzynarodowych grup kapitałowych i spółek Skarbu Państwa z branż energetycznej, wydobycia, przemysłu drzewnego, ICT, usług medycznych, nieruchomości. Była zaangażowana w liczne transakcje IPO, emisje obligacji i euroobligacji. Mentorka w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE – program afiliowany przy Massachusetts Institute of Technology (MIT). Ekspertka w Social Impact Alliance for CEE i w Climate Leadership (powered by UN Environment). Senior Advisor w StrategyWise – niezależna grupa doradcza specjalizująca się w komunikacji strategicznej. Trener w Francuskim Instytucie Gospodarki Polska. Była członkiem kapituły “The Best Annual Report” organizowanego przez IRiP. Współtwórczyni projektu „Giełda jest Kobietą”. Absolwentka programu Global Political Economy (MA), Uniwersytet Kassel, Finansów i Polityki Pieniężnej (MSc), Akademia Ekonomiczna w Poznaniu oraz FIFA/CIES Programme in Sport Management. Ukończyła m.in. specjalistyczne warsztaty managerskie ‘Strategy implementation & Business Development’, TUM School of Management i ‘Private Equity and Venture Capital’, SDA Bocconi School of Management.

Zaczyna brakować miejsca, aby te wszystkie osiągnięcia opisać :), tym bardziej martwię się już, czy starczy nam czasu, aby o tym wszystkim pogadać :).

Dołączcie do nas, to będzie fascynująca rozmowa!

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: