IX edycja Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu

To już 4 rok z rzędu i IX edycja Programu Mentoringowego Fundacja Liderek Biznesu, w której mam przyjemność i zaszczyt być mentorem. Każdy program to niesamowita dawka emocji i doświadczeń. Mam nadzieję, że nie tylko dla mnie , ale także dla Mentee które miałam i mam przyjemność prowadzić przez te podróże.

📣📣📣Wystartowaliśmy! Z wielką przyjemnością oraz z entuzjazmem biorę udział w IX edycji Programu Mentoringowego Fundacja Liderek Biznesu! Dla mnie to już 4 kolejny rok w charakterze Mentorki!

✨Jak co roku początek Programu był niezwykle uroczysty. W dniu 10 maja 2022 w DK Kadr w Warszawie oraz także w sferze online, podczas inauguracyjnej Gali Otwarcia oficjalnie została uruchomiona kolejna odsłona największego i najlepszego wg EMCC European Mentoring and Coaching Council Poland Programu Mentoringowego w Polsce🥇

💡Fundacja Liderek Biznesu od 2014 roku działa na rzecz wdrażania wartości diversity, inclusion i equity w biznesie, a Program Mentoringowy jest głównym narzędziem, aby te wartości implementować w naszych otoczeniach zawodowych.
Zainteresowanie Programem pokazuje jak ważne są te idee obecnie, w czasie dużych wyzwań, przed którymi stajemy każdego dnia.

🏆Tegoroczna edycja będzie realizowana pod hasłami UWAŻNOŚĆ – ODWAGA – WSPÓŁDZIAŁANIE
I to o tych wartościach opowiadali, podczas uroczystości Opiekunowie Merytoryczni Programu, Goście Specjalni oraz Partnerzy Programu.

Rozpoczynamy zatem wspólną, wspaniałą, fascynującą mentoringową przygodę. To będzie wyjątkowy rok. Rok pełen inspiracji, pasji i rozwoju. Rok który na pewno zapadnie nam wszystkim w pamięć.

#mentoring #mentorship #mentoringmatters #mentor #mentee

Zostaw komentarz

%d