S3E3 Spotkanie autorskie z Katarzyną Krawczyk o książce “Ja… Jagoda”

.

Nadszedł czas, aby zorganizować spotkanie autorskie z moją przyjaciółką i jednocześnie autorką książki “Ja…Jagoda” – Katarzyną Krawczyk (#drKaśkaKrawczyk).

Kasia od dawna marzyła o wydaniu swojej książki, częściowo napisanej już dawno, schowanej do szuflady, tak, jak wiele osób robi.

Piszemy, potem nie mamy odwagi tego pokazać światu, a na pewno nie ośmielamy się marzyć o wydaniu normalnej, tradycyjnej, papierowej, pachnącej świeżym drukiem książki. Kasia też tam była.

Wiele osób przez wiele miesięcy pracowało nad podniesieniem poczucia odwagi tej wspaniałej kobiety, ale na szczęście skutecznie.

#drKaśkaKrawczyk zaczęła publikować fragmenty swojej książki na portalu LinkedIn. Portalu zupełnie niepasującym do treści “Jagody”, a mimo tego stał się cud. Fragmenty “Jagody” rozchodziły się jak ciepłe jagodzianki po sieci, a Kasia na fali pozytywnych komentarzy i zachęt, zdecydowała się dokończyć dzieła.

Jestem niebywale wdzięczna, że ze swoim selfpublishingiem zwróciła się do mnie o pomoc. I tak stałam się matką chrzestną Jagody.

Najwyższa pora podzielić się tymi emocjami związanymi z procesem tworzenia, pozyskiwania Patronów, wydawania, trzymania w rękach cieplutkich książek, podpisywania, pakowania, wysyłania, odpowiadania na recenzje i wszystkim tym, co towarzyszy procesowi wydania swojej pierwszej książki.


O tym wszystkim będziemy rozmawiać z Kasią Krawczyk, już w ten czwartek o
20:00.

Bądźcie z nami! Zadawajcie pytania, komentujcie. Będzie też mały bonusik 🙂

W imieniu własnym i autorki książki “Ja… Jagoda” Katarzyny Krawczyk serdecznie zapraszamy na wieczór autorski!

Tylko tu możesz kupić książkę Katarzyny Krawczyk “Ja… Jagoda” z autografem i specjalną spersonalizowaną dedykacją od autorki.

Wpisując w koszyku kod WYWIAD zyskujesz zniżkę 10 zł od ceny w sklepie!

Ten wywiad możesz odsłuchać w formie podcastu:

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: