S2E12 Loża Ekspertów z Katarzyną Dąbrowską o angażującym przywództwie

Co w dzisiejszym odcinku? 

 

Kolejny odcinek z cyklu Kariera Marzeń – Loża Ekspertów dotyczyć będzie tematu przywództwa. Będziemy rozmawiać o tym jak być inspirującym i angażującym liderem. Z kim będzie ta rozmowa? Oczywiście z ekspertką w tym temacie Katarzyną Dąbrowską.

 

Kim jest Katarzyna Dąbrowska? 

Mentorka, trenerka, coach(yni). Wspiera w rozwoju angażującego przywództwa opartego na wartościach i talentach menedżerów. Prowadzi indywidualne sesje, szkolenia i programy rozwojowe. Doradza w budowaniu zaangażowanych zespołów. Wierzy w autentyczność, zaufanie i współdziałanie. Prowadzi warsztaty dla zespołów, które integrują i odkrywają potencjał indywidualny i grupowy. Autorka książek i ebooków: „Sukces Lidera. Jak budować angażujące przywództwo”, „Sukces Lidera. Jak budować zaangażowanie pracowników”. http://www.sukces-lidera.pl Pasjonatka robienia tego, co daje radość i szczęście.

 

https://www.linkedin.com/in/katarzyna… http://www.Active-Coaching.pl #karieramarzeń #lożaekspertów #angażująceprzywództwo

 

 

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: