S2E11 Loża Ekspertów z z Jewgieniją Prianikową o pomocy w szukaniu pracy dla kobiet z Ukrainy

Nie było nas na antenie prawie miesiąc, bo i czas nienajlepszy na live’y o karierze.

No ale nie dam rady dłużej utrzymywać tej ciszy w eterze. 

 

Czas działania nadszedł. Temat palący i niecierpiący zwłoki! Jak pomóc Ukrainkom przybywającym do Polski znaleźć pracę na jaką zasługują? Nie trudno się domyślić, że oprócz wsparcia finansowego czy materialnego będzie im potrzebne wsparcie w zupełnie innym wymiarze – wymiarze zawodowym. Praca i stałe zatrudnienie to dla uchodźców największa szansa na usamodzielnienie się i powrót do w miarę „normalnego” życia choć z dala od ojczyzny i często najbliższej rodziny. 

 

Postaramy się z moją koleżanką i Ekspertką – Jewgieniją Prianikową przybliżyć to zagadnienie. Nasza rozmowa będzie skierowana szczególnie do osób, które chciałyby pomóc, ale nie wiedzą jak. Mamy także nadzieję, że dotrzemy też do samych potrzebujących pomocy ukraińskich kobiet. 

 

Kim będzie moja kolejna Ekspertka? 

Jewgienija Prianikowa https://www.linkedin.com/in/jewgienij…) Urodziła się w Zaporożu, na południowym wschodzie Ukrainy, od 16 lat mieszka w Polsce. Pracuje w audycie wewnętrznym. Praca jest jej inspiracją i pasją. Jest też coachem. Prywatnie uwielbia podróżować (zwiedziła ponad 50 krajów). Lubi też minimalizm i ruch zero-waste. Kocha buldogi francuskie i ma najlepszego buldoga na świecie, Freddiego. Trzy tygodnie temu, jak sama mówi, obudziła się w innej rzeczywistości. Wierzy mocno, iż Ukraina zwycięży. Ja też w to wierzę! Wasza obecność z nami w trakcie live’a jest dla nas ważna. Ważne będą też Wasze pytania, na które postaramy się udzielić odpowiedzi. Po wywiadzie, w komentarzach znajdziecie też listę przydatnych linków do stron o których będziemy mówić w kontekście pomocy. 

 

Do zobaczenia w środę 23 marca o 20:00! Aga i Żenia #standwithUkraine #supportUkraine #jobforUkraine

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: