S1E19 My life my rules z Mariolą Bitner

Po wymuszonej obowiązkami służbowymi majowej przerwie, wracamy na antenę z kolejnym odcinkiem z cyklu “My life my rules”.

 

Kto tym razem zagości w najbliższym odcinku rozmów o karierze i ścieżkach rozwoju zawodowego?

 

Bohaterką 19 odcinka będzie Mariola Bitner.

 

Kim jest Mariola?

Mariola Bitner jest specjalistką z ponad 18-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów biurowych, magazynowych, produkcyjnych oraz usługowych w charakterze kierownika projektu (project manager). W ciągu ostatnich kilku lat, jako ekspert ds. workplace strategy, zarządzała wieloma procesami związanymi z wdrażaniem u klientów modelu pracy hybrydowej. Dotyczyło to zarówno rearanżacji i zmiany funkcjonowania samego biura, jak i zarządzania zmianą wśród pracowników.

 

Jako Client Account Manager była odpowiedzialna za aranżacje biur klientów w regionie EMEA.
Jako Head of Workplace Strategy w Polsce, Mariola rozwija lokalny zespół w zakresie workplace strategy, zarządzania zmianą oraz ESG. Jest również członkiem zespołu ds. zrównoważonego rozwoju i koncentruje się w szczególności na certyfikacji WELL.

 

Dodatkowo jest Dyrektorem Founder Institute w Polsce, organizacji wspierającej startupy technologiczne. Uczestniczy w wielu inicjatywach globalnych i lokalnych związanych z wprowadzaniem nowych technologii.

 

W wolnym czasie zgłębia zagadnienia dot. psychologii człowieka, projektuje mieszkania, maluje i pisze.

 

Zainteresowałam Was wystarczająco abyście zechcieli do nas dołączyć na żywo w najbliższą środę o 20:00? Myślę że TAK.

 

Zapraszamy Was serdecznie do dołączenia i aktywnego udziału!

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: