S1E18 My life my rules z Zuzanną Skowrońską

Co będzie grane w kolejnym 18 odcinku “My life my rules”?
Moim gościem będzie Zuzanna Skowrońska.

Kim jest Zuzanna?
Sama o sobie mówi tak: “Gdybym miała określić się poprzez hashtagi to zdecydowanie wybrałabym następujące: #Lean #ProjectManagement #PMO #KPI #Dashboard i pewnie co niektórym to już by zdradziło sporo o mnie 🙂

Zuzanny doświadczenie zbudowane jest przede wszystkim na pracy projektowej. Na swoim koncie ma m.in. projekt optymalizacji procesów biznesowych i budowania kultury organizacyjnej w metodologii Lean, wdrożenie RODO, wdrożenie narzędzia wizualizacyjnego wskaźniki KPI w programie Tableau, wdrożenie PMO (Project Management Office) oraz projekty z obszaru IT.

Oprócz projektów prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Projektami, Zarządzania sobą w czasie, Efektywności Osobistej, narzędzi Lean oraz wiele innych. Obecnie rozpoczyna nową przygodę i totalnie zmienia branżę. Jednak dalej będzie związana z tym, co jej w duszy gra czyli Lean’em, PMO i Dashboardami.

Ogromne powiązanie z sukcesem i karierą ma dla niej jednoczesna możliwość realizowania swoich pasji i zainteresowań. Uważa, że to nas napędza do działania i rozwoju a dodatkowo kształtuje charakter.

Prywatnie – realizuje się przede wszystkim na sali fitness 🤸‍♀️.

Czasem coś potańczy i pośpiewa 💃🏻🎤.

Ładuje baterie również podróżami (zwłaszcza tymi na sportowo 🏂🏄‍♀️⛵).

A jak już jest w domu to najwiecej czasu spędza zdecydowanie w kuchni (uwielbia gotować 👩🏼‍🍳)!


O czym będziemy rozmawiać – jak zawsze w cyklu “My life my rules” o jej ścieżce kariery, pasjach, życiowych wyborach i planach na przyszłość!

W imieniu własnym i Zuzy zapraszamy do dołączenia do nas na żywo!

Spotify Podcast

Apple Podcast

Jeśli chcesz, aby oferta nowych inicjatyw wciąż rosła, możesz pomóc wspierając nas finansowo i zostać naszym honorowym Patronem.

.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: