Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak w 5 krokach zamienić marzenia na plan działania? – darmowy warsztat online

11 marca @ 19:00 - 20:00 CET

Bezpłatnie

Siadasz nad pustą kartką i… w głowie pojawiają się zdania typu: „będę więcej biegać”, „rzucę palenie”, „znajdę nową pracę”. Zupełnie nie wiesz, jak się zabrać do wyznaczania celów.

To zdarzyło się mnie, moim znajomym i każdemu, kto zaczynał pracę z celami. Normalna sprawa!

A co jeśli nie chodzi o cele na ten rok tylko na całe życie? Co jeśli chcemy o czymś marzymy i nie wiemy jak po to sięgnąć?

Pamiętaj marzenia się same nie spełniają – marzenia się spełnia.

 

 

Na szczęście z pomocą przychodzą różne systemy, które ułatwiają budowanie planów i zamieniają mgliste życzenia w efekty. Ci, którzy czytali moją książkę „Zbuduj karierę swoich marzeń” mają już pewne pojęcie o tym, jak można się za to zabrać. Nie mniej jednak, jest jeszcze kilka ciekawych sekretów, o których w tej książce nie przeczytasz, ale dowiesz się z mojego warsztatu online: Jak w 5 krokach zamienić marzenia na plan działania?

 

Warsztat będzie interaktywny, dlatego ilość miejsc musi być ograniczona.

 

Warsztat online jest całkowicie darmowy, ale aby móc się do niego włączyć, musisz zarezerwować swoje miejsce! Do tego służy opcja darmowego biletu. Nie czekaj, zrób to już dziś zanim będzie za późno. Nagranie warsztatu nie będzie dostępne publicznie, zatem warto się zapisać!

Szczegóły

Data:
11 marca
Godzina:
19:00 - 20:00 CET
Koszt:
Bezpłatnie

Organizator

Agnieszka Okońska
Telefon:
735703832
Adres e-mail:
agnieszka.okonska@outlook.com
Zobacz stronę dla: Organizator

Zostaw komentarz