Wydarzenia – ostatnio zakończone

S1E10 „My life my rules” z Joanną Pydo

Wywiad online

Kolejny piątek i kolejny wspaniały gość w moim programie "My life my rules". Tym razem będziemy rozmawiać o karierze z Joanną Pydo (www.linkedin.com/in/joanna-pydo). Kim jest Asia? Joanna Pydo, Ekspert w dziedzinie Relacji Inwestorskich i ESG, Praktyk z 15-letnim doświadczeniem w strategiach relacji inwestorskich i strategiach komunikacji ESG (perspektywa uczestników rynku kapitałowego). Posiada doświadczenie w pracyContinue reading "S1E10 „My life my rules” z Joanną Pydo"

Bezpłatnie

S1E9 „My life my rules” z Natalią Kazik

Wywiad online

W każdy piątek kolejna fascynująca rozmowa. W cyklu wywiadów live zatytułowanym "My life my rules" spotykam się z osobami należącymi do Grupy Kariera Marzeń, które chcą podzielić się swoim doświadczeniem życiowym i zawodowym. W najbliższy piątek 24 września o godz. 19:00 wchodzimy na live z dziewiątym odcinkiem "My life my rules". Moim gościem będzie tymContinue reading "S1E9 „My life my rules” z Natalią Kazik"

Bezpłatnie

Jak w 5 krokach zamienić marzenia na plan działania? – darmowy warsztat online

Warsztat online jest całkowicie darmowy, ale aby móc się do niego włączyć, musisz zarezerwować swoje miejsce! Do tego służy opcja darmowego biletu. Nie czekaj, zrób to już dziś zanim będzie za późno. Nagranie warsztatu nie będzie dostępne publicznie, zatem warto się zapisać!

Bezpłatnie