Agnieszka Okońska

Jestem menadżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami (Dyrektor Finansowy, Dyrektor Generalny, Członek Zarządu). Ekonomistka, politolog, mentor, ekspert w dziedzinie energetyki. Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Executive MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, Podyplomowych Studiów Finansów i Rachunkowości na SGH w Warszawie, posiadam także licencjat z komunikacji i Public Relation na Wydziale Politologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Posiadam ukończone egzaminy F1-F3 ACCA (ekwiwalent ACCA Diploma in Accounting and Business). Ukończyłam Florencką Szkołę Regulacji Energetyki oraz Szkolenie z zakresu Nowych Technologii w Energetyce na Grenoble Ecole de Management. 

Od ponad roku pełni funkcję Członka Zarządu w innogy Stoen Operator Sp. z o.o. w Warszawie (spółki należącej do niemieckiego koncernu energetycznego E.ON.).

Mentoringiem zajmuję się z zamiłowania do dzielenia się własnym doświadczeniem. Swoją pomoc i wsparcie głównie kieruję do kobiet pragnących rozwijać się biznesowo i na gruncie osobistym.

W grudniu 2020 opublikowana zostanie moja pierwsza książka „Zbuduj karierę swoich marzeń” do której zakupu zachęcam już teraz na stronie sprzedawcy i sponsora AimHigh.pl

Jestem także członkiem wielu organizacji i inicjatyw biznesowych:

%d bloggers like this: