Studia podyplomowe – Przywództwo w biznesie na WSB w Gdańsku

Zapraszam do aplikowania na studia podyplomowe Przywództwo w biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, na których jestem jednym z wykładowców i poprowadzę dla Was dwa przedmioty:

  1. Wizja a przywództwo. Skuteczne działanie – metodologia Blancharda i Coveya.
  2. Prowadzenie spotkań i warsztatów.

Opis kierunku

Celem studiów jest praktyczna praca nad warsztatem i samoświadomością obecnych i przyszłych liderów w organizacjach, aby mogli być bardziej skuteczni w zmieniającym się otoczeniu rynkowym oraz potrafili umiejętnie zarządzać organizacjami.

Rozwój nowych technologii, globalizacja, masowe wykorzystywanie mediów społecznościowych oraz nieustanne transformacje przedsiębiorstw powodują konieczność poszukiwania nowych umiejętności i narzędzi zarządzania. Program studiów jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie – zakłada poznanie praktycznych, skutecznych i nowoczesnych technik oraz narzędzi angażowania zespołów oraz osiągania celów biznesowych.

Co zyskujesz?

Dzięki studiom zyskujesz:

Profesjonalne przygotowanie do samodzielnej pracy w zawodzie menedżera w organizacji każdego typu i każdej wielkości. Dzięki temu zbudujesz i utrzymasz własny autorytet jako menedżera.

Dowiesz się, jak korzystać z trendów rynkowych, aby przyspieszyć rozwój swojej organizacji oraz nauczysz się jak wspierać zarządzanie poprzez wykorzystanie wizji i strategii. Nauczysz się także zarządzania przez cele i odpowiednie delegowanie zadań.

Poznasz możliwości nowoczesnych technologii i sposoby wykorzystania ich na każdym poziomie zarządzania.

Przygotujesz się do wprowadzania zmian w firmie, poznasz mechanizmy wdrażania zmian, przeprowadzania transformacji, reinżynierii procesów i sposoby komunikowania trudnych decyzji.

Nauczysz się stwarzać w zespole kulturę wzajemnego inspirowania się, motywowania pracowników do rozwoju i wykorzystywania ich potencjału do wzrostu firmy.

Poznasz sposoby komunikowania priorytetów zarówno podwładnym, jak i przełożonym. Dzięki temu z łatwością oszacujesz zasoby zespołu przed realizacją nowych zadań.

Dowiesz się czym jest dojrzałość pracownika i nauczysz się określać ją na skalach motywacji i kompetencji.

Zdobędziesz wiedzę od praktyków biznesu z doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach na wysokich stanowiskach zarządczych, a do tego zarządzających elementami jedynej przeprowadzonej w Polsce transformacji dużej firmy z branży finansowej.

Jako opcja dodatkowa, masz możliwość wykonania międzynarodowej certyfikacji Essentials SHRM skierowanej dla praktyków zarządzających zasobami ludzkimi, którą prowadzi prof. Andrew Blatiak jako wyłączny konsultant na Polskę organizacji Society for Human Resource Management. SHRM jest profesjonalnym stowarzyszeniem zajmującym się zasobami ludzkimi z siedzibą w Aleksandrii w USA. SHRM promuje i zapewnia swoim członkom edukację, certyfikację i tworzenie sieci kontaktów, a także lobbuje w kwestiach związanych z zarządzaniem pracą. Zatrudnia ponad 400 osób i ma ponad 285 000 członków w 165 krajach.

Dla kogo?

Studia kierowane są do menedżerów i właścicieli firm oraz wszystkich tych osób, które wiążą swoją karierę zawodową z zarządzaniem ludźmi i organizacjami.

Partner kierunku – Training Designers

Program studiów – link 

Wykładowcy – link 

Opłaty – link 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: